TEKNEDE NİŞAN

Evlilik öncesi en güzel ve heyecanlı anlardan biri de mutla nişan törenleridir.Klasik mekânlardan sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız, turtekneleri.com ayrıcalığıyla mutlaka tanışın.

Teknede nişan organizasyonunuzda kişiye özel menü ve hizmet alternatifleriyle müşteri temsilcilerimizden bilgi almadan karar vermeyin.

Teknede nişan organizasyonunuzun tüm gereksinimlerini yıllardır çözüm ortağı olduğumuz firmalarımızdan sağlayabilirsiniz.

Sıra dışı bir nişan töreni için turtekneleri.com teknede nişan alternatifini şiddetle öneriyor.

Teknede nişan törenizi ölümsüzleştirmek içi özel röportajlar ve kliplerle süslü video alternatifleri sunan, nişan albüm alternatifleriyle farklılık yaratan firmamız, Kreatif Çözüm Stüdyoları ve müşteri temsilcileri de hep yanınızda olacak.

Siz en güzel gecenizi teknede nişan partinizin eğlencesindeyken bizler de mutlak müşteri memnuniyeti üretmeye devam edelim.

Teknede nişan için gece boyunca düzenleyeceğimiz  tekne turu ve boğaz turu organizasyonunu beraber hazırlayarak zamanlamaları oluşturuyoruz. Siz isteyin biz planlayarak uygulayalım.

TEKNEDE KINA

En önemli gecelerden biri de şüphesiz kına gecesidir. Gelinlerin ağlatıldığı hüzünlerin bir anda dağılarak yerini eğlenceye bıraktığı unutmak istemediğimiz gecelerden biridir kına gecesi.

Boğazda tekne turu yaparak, eğlencenin en güzelini yaşayabileceğiniz alternatiflerle sizlere hizmet için bekliyoruz.

Teknede kına töreniniz için gece boyunca düzenleyeceğimiz  tekne turu ve boğaz turu organizasyonunu beraber hazırlayarak zamanlamaları oluşturuyoruz. Siz isteyin biz planlayarak uygulayalım. Siz en güzel gecenizi teknede kına partinizin eğlencesindeyken bizler de mutlak müşteri memnuniyeti üretmeye devam edelim.

Teknede kına gecenizi ölümsüzleştirmek için özel röportajlar ve kliplerle süslü video alternatifleri sunan, kına albüm alternatifleriyle farklılık yaratan firmamız, Kreatif Çözüm Stüdyoları ve müşteri temsilcileri de hep yanınızda olacak.

Teknede kına organizasyonunuzda kişiye özel menü ve hizmet alternatifleriyle müşteri temsilcilerimizden bilgi almadan karar vermeyin. Kişiye özel tekne turu ve boğaz turu planlayarak sorunsuz ve mutlu anlar üreten ekibimiz bir çağrı kadar sizlere yakın.

TEKNEDE SÜNNET
turtekneleri. com’un sunduğu hizmetler arasındaki en heyecanlı anlardan biri de aileler için en değerli varlıkları olan çocuklarının erkekliğe ilk adımı olan sünnet törenini Tekne Turu ile farklı ve unutulmaz bir programa taşımasıdır. Bu davette konuklarınıza hem teknede sünnet düğününü yaşatırken aynı anda Boğaz Turu, Tekne Turu keyfini de sunmuş olacaksınız

Kişiye özel programlarımız ve menülerimizle uzun yıllar unutulmayacak heyecanlar için mutlaka aramanızı öneririz. Adalara yapacağımız programla faytonlar eşliğinde nostalji yaşayabilir, özel Tekne Turu, Boğaz Turu alternatifleriyle misafirlerinize unutulmaz anlar sunabilirsiniz. Firmamız, Kreatif Çözüm Stüdyoları ile en heyecanlı anları, Boğaz Turu, Adalar Turu ya da Tekne Turu programınızı ölümsüzleştirecek albüm ve kamera çekimlerine taşıyabileceksiniz.

Teknede Sünnet ve tekne turu ya da boğaz turu programlarımız için mutlaka bilgi almanızı öneririz. Teknede kına organizasyonunuzda kişiye özel menü ve hizmet alternatifleriyle müşteri temsilcilerimizden bilgi almadan karar vermeyin. Kişiye özel tekne turu ve boğaz turu planlayarak sorunsuz ve mutlu anlar üreten ekibimiz bir çağrı kadar sizlere yakın.