Tekne ve Yat Kiralama Servisi:

Turtekneleri.com, tüm tekne ve tekne turlarına bağlı etkinlikleriniz için hem bütçenize hem de programlarınıza uygun tekne kiralama servisleri sunmaktadır. Tekne Turu programlarınızda kişi sayısına ve program özelliğine göre farklı alternatifler sunulmaktadır. Turtekneleri.com,Tekne turu veya özel yat gezilerinizde istek ve beklentilerinizi karşılayacak tüm donanım ve servis altyapısına uygun kiralama paketlerini beraberinde sunuyor.Tekne Turu yada özel yat kiralama hizmetlerimizde personel ve tekneyi kiralayabileceğiniz gibi, sadece tekneyi de kiralayabilirsiniz. Her programa göre özel ve ekonomik seçenekler sunulurken hizmet ve servis kalitesinden ödün verilmemektedir.

Yat kiralama servisimizle kendi programınızı yapabileceğiniz gibi özel yat kiralama programlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Özel Yat Kiralama servisimizden, kişi sayısını belirleyebileceğiniz, servis personeli ve kaptan talebinde bulunabileceğiniz gibi sadece boş yat kiralaması da yapabilirsiniz.

Misafirleriniz için düzenleyeceğiniz yat turu yada Boğaz da tekne turu programında, profesyonel eğitim almış servis personellerimizden de yararlanabilirsiniz. Boğaz Turu, Tekne Turu ve Özel Yat Turu kiralama servislerimizle ve alternatifleri dinlemeden karar vermemenizi öneririz.


Turtekneleri.com olarak sunduğumuz hizmetler arasında profesyonel altyapı ve servis kalitesine sahip olan kiralık teknelerimizle hizmetlerimizdeki farklılıkları oluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Kiralık teknelerimizi, talep ve programlarınıza göre katılımcı sayısı ve alacağınız hizmetlere göre kendiniz planlayabilirsiniz.  Boğaz turu, tekne turu, yüzme turu, kurumsal etkinlikleriniz ve özel davetlerinizde kullanabileceğiniz teknelerimiz gerekli donanım ve servis kalitesine sahiptir.

Tercih ve taleplerinize göre, Boğaz Turu, Yat Kiralama, Özel Davet Gezileri, Tekne Turu, Teknede Düğün, Teknede Sünnet, Teknede Kına, Teknede bayi Toplantısı ve onlarca kiralama seçenekleri ve paket program fiyatları için mutla müşteri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.