Şirket Turları:

Tur Tekneleri.com şirketlere özel hazırlanmış paket programlarıyla da hizmetinizde.Yoğun iş temposu gerilen sinirler ve herkesin nefes almaya ihtiyaç duyduğu anlar vardır.Her çalışma yâda proje döneminde çalışanların yaşadığı stresli dönemlerdir bunlar.insan yaşamı devam ettiği sürece iş hayatı ve bitmek bilmeyen koşuşturması hep olacaktır.profesyonel şirketler çalışanların verimliliğini arttırmaya yönelik sürekli iş süreçleri geliştirmektedirler.Tüm araştırmaların ortaya koydu tek gerçek mutlu ve motive olan çalışanın verimliliğinin daha yüksek olduğudur.istanbul gibi önemli bir metropolün trafik ve insan yoğunluğu da düşünüldüğünde motivasyonun sağlanabilmesinin tek bir alternatifi çıkıyor ortaya. Trafikten stresinden etkilenmeden, nefes alınabilecek, özgürce eğlenilebilecek Boğazda Tekne Turu.

Tur Tekneleri.com yurt içi ve yurtdışında birçok başarılı şirket organizasyonuna ev sahipliği yapmıştır.Teknede şirket etkinlikleri, bayi buluşmaları ve onlarca farklı programına uygun organizasyon alternatifi sunmaktayız.

Teknede şirket etkinlikleri için her bütçeye uygun çözümler sunuyoruz. Talep içeriklerine göre değişen paketlerimizi müşteri temsilcilerimizle görüşerek bilgi alabilirsiniz. Teknede Şirket etkinliklerinizi Sürpriz Partiler, Motivasyon Etkinliği ve Bayi Buluşmalarını, Gece Veya Gündüz Tekne Turları, Boğaz Turu ve Adalar Turu gibi programlarla seyir esnasında uygulayabilirsiniz. Teknede Şirket etkinlikleri için istek ve talepleri karşılayabilen altyapısı, kaliteli servis anlayışı ve tecrübeli Tekne Personelleriyle mutlak memnuniyet oluşturabilecek hizmetler sunuyoruz.

Çalışan motivasyonunu sağlamak, mutlu şirket etkinlikleri yaşamak ve yaşatmak için müşteri hizmetleri temsilcilerimizden alternatif programlarla ilgi bilgi almadan karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.