GÜNDÜZ TURLARI

 

İstanbul Boğazının eşsiz seyir zevkini, profesyonel ve kaliteli servis hizmetleri  sunan Tur Tekneleri.com ayrıcalığıyla yaşayın.Kişiye, guruplara ve kurumlara özel üretilen gezi paketlerimizde mutlak müşteri memnuniyeti her zaman prensibimiz olmuştur.

İstanbul Boğazı gündüz gezi turlarımızı kendiniz programlayabilir, alacağınız servis hizmetleri için profesyonel kadromuzdan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Boğaz Turlarında günlük gezi turu programını ve tekne turu, boğaz turu rotanızı kendiniz belirleyebilirsiniz. İster unutulmaz bir adalar turu düzenleyerek, tüm adaları ziyaret ederek program yapabilir, isterseniz özel Boğaz Turu düzenleyerek tüm İstanbul Boğazını, Tur Tekneleri.com ayrıcalığıyla mavi tur düzenleyebilirsiniz.
Her mevsimde ayrı seyir zevkine sahip İstanbul Boğazında, tekne turları, boğaz turları ve gündüz tekne turları ayrıcalıklı program ve zengin menülerle size özel programlarla sunulmaktadır. Gece turları, tekne turları yada özel Boğaz Turları programlarında sınırsız hizmet seçeneğiniz bulunmaktadır.

Boğaz Turu programlarınızda, şirket toplantılarını, bayi buluşmalarını yada kuruma özel bir etkinliğin Boğazın eşsiz güzelliğinde organize edilmesini tercih edebilir, Gece Turlarıyla, Teknede Düğün, Teknede Nişan, Teknede Doğum Günü yada Teknede Sünnet organizasyonunu profesyonel çözüm ortaklarımızın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle gerçekleştirebilirsiniz. 

Boğaz Turu, gece Tekne Turu ve Gündüz Tekne Turu hareket ve kalkış programları ve unutulmaz Boğaz Turu organizasyon programlarını, profesyonel kadrolarıyla hizmet sunan Tur Tekneleri.Com müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Tur Tekneleri.com; tüm boğaz turu ve tekne turu organizasyonlarınızdaki tercihiniz.