Boğazda Evlilik Teklifi:

Tur Tekneleri.com, yüzlerce çiftin ilk tekliflerini birbirinden farklı sürprizlerle heyecan dolu anlarla sizlere de ev sahipliği yapmaya davet ediyor.

Her evlenme teklifinin ayrı senaryolarla planlandığı ve tüm evlenme teklifi organizasyonlarında her defasında beklenmedik ve unutulmayan heyecanların yaşandığı sürprizler için sizleri bekliyoruz. 

Sürpriz evlenme teklifi her aşık çiftin aklından geçen fakat bir çok nedenden dolayı uygulayamadıkları romantik bir olaydır. Tur Tekneleri.com olarak tüm genç çiftlerimizin sürpriz evlenme teklifi yapabilecekleri birbirinden farklı sürpriz organizasyonları en ekonomik fakat en romantik unutulmaz anlara taşırken yanlarındayız.

Sürpriz evlilik teklifinde sınırsız fikirlerin uygulandığı, her uygulamada unutulmaz anların yaşandığı sürpriz organizasyonlarımız için müşteri temsilcilerimizle görüşmeden asla evlilik teklifinde bulunmayın.

Tur Tekneleri. com ‘un  sunduğu birbirinden farklı alternatifler içeren programlarımızı, Boğazda sürpriz evlilik teklifleri paketlerini mutlaka müşteri temsilcilerimizden dinleyin. Her çift için kişiye özel paketler içeren Boğazda Sürpriz evlilik teklifi, yıllar sonra bile asla unutulmayacak sürprizler ve farklılıklar içeriyor.

Boğazda sürpriz evlilik teklifi paketlerindeki ekonomik fiyatlandırmalar her bütçeye ve kişiye özel hazırlanmaktadır. Çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza anlatabileceğiniz ve hayatınızın en güzel kararını gelin beraber oluşturalım.

Teknede sürpriz evlilik teklifi yaparken referanslı organizasyon firmamız Mia Davet ve Organizasyon ve prodüksiyon olarak tüm kreatif stüdyo çözümlerini sunabilen Gerçek Prodüksiyon unutulmaz teklifinizin hazırlığında sizinle profesyonel işbirliği içerisinde olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Boğazda sürpriz evlenme teklifini, ister romantik bir müzik eşliğinde, havai fişeklerin ışığında yapın, ister İstanbul Boğazında gece eşsiz güzelliklerini seyrederken teklifinizi gökyüzüne yazdırarak,   isterseniz sürprizi siz hazırlayın figürasyonu biz gerçekleştirelim ama gelin bu teklifi beraber ölümsüzleştirelim.