ADA TURLARI

Boğaz tekne turlarının olmazsa olmazlarından olan adalar turu Tur tekneleri ayrıcalığıyla sizlere sunuluyor. Adalar turumuz diğer adıyla Prenses Adaları Turu, boğaza en yakın Kınalı Ada’da başlar. Yaz aylarında çok tercih edilen adalardandır. Sahil ve koyları İstanbul stresini atmak için en yakın adreslerdendir. Tur Tekneleri aracılığıyla hem yüzme hemde gezi olanaklarını yaşayacağınız şirin koylarıyla hatıra fotoğraflarınızı süsleyecek programın bir parçasıdır sadece.

Bir sonraki durak, adalar arasında sessiz ve sakinliğiyle bilinen Burgaz Adadır. Burgaz Ada’nın en meşhur koyu Kalpazan Kayadır. Yat Turu, tekne turu gibi alternatiflerle Tur Tekneleri aracılığıyla denize girip serinleyeceğiniz ve diğer küçük ve şirin plajlarında eğlenebileceğiniz imkânlar sunulmaktadır.

 Sıradaki durağımız şarkılara konu olmuş, mehtaplı geceleri ve Deniz Harp Okulu ile tanınan Heybeli Ada’dır. Özellikle tekne turu ve yat turu hizmetlerimizden faydalanarak görülmesi gereken yerlerden biridir. Sahillerinde serinlerken leziz ve bir o kadar taze balık menüleriyle ünlü ve her bütçeye hitap eden restaurantlarıyla gezilmeye değer yerlerdendir. Tekne turu yada yat turu hizmetlerimizin Heybeli Ada için uyguladığı programı mutlaka müşteri temsilcilerimizden dinlemenizi öneririz.

Adalar arasında nüfus ve ziyaretçilerin en uğrak yerlerinden biride Büyük Ada’dır. Adaya ilk ayak bastığınızda nal seslerinin dalga ve kuş sesleriyle seremoni oluşturduğunu duyacaksınız. Ulaşımın tamamen faytonlarla sağlandığı, bisiklet kiralayarak dolaşılabildiği ve çevre kirliliğinin, metropol yaşantısının izlerinin pek bulunmadığı nadir cennetlerden biridir. Oldukça güzel koy ve sahillere sahip olan Büyük Ada, Ayanikola Pilajı,Naki Bey Plajı ve Yörük Ali Plajı ile günübirlik yat turu veya tekne turu ile program yapılması gereken yerlerdendir.     

Adalar Turunun son durağı ise küçük ve şirin Sedef Adası’dır. Küçük koyları ve şirin restaurantlarıyla dikkati çeker.

Adalar turu için kiralayacağınız tekne veya yatlarla yapılacak programın sizlere unutulmaz anlar yaşatmasını istiyorsanız mutlaka müşteri temsilcilerimizle görüşerek programlar veya tur ücretleriyle ilgili bilgi almanızı öneririz. Tekne turu, yat turları ve özel tekne turları için gurup yada kişiye özel uygulanan programlarda, mutlak müşteri memnuniyeti uygulayan ve profesyonel servis elemanlarıyla, hizmetlerimizi ve programlarımızı müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.