Firma Profili

about

TurTekneleri.com uzun yıllara dayanan istanbul Boğazı’ndaki, Yat Turu, Tekne Turu, Boğaz Tekne Turu, Yat Kiralama ve Tekne Turu organizasyonları gibi hizmetlerindeki profesyonel yaklaşımı, mutlak müşteri memnuniyetiyle hizmet üretme prensibi ve her geçen gün artarak büyüyen müşteri ekseniyle, İstanbul Boğazı’nda müşterilerine profesyonel alternatifler üretmeye devam etmektedir.

Tut Tekneleri.com olarak sahip olduğumuz ve her organizasyon için birbirinden farklı alternatifler sunabilen tekne ve yat seçenekleriyle hizmet üretmeye ve memnuniyetinizle tekrar tercih edilmenin mutluluğuna hep hazırız.

Tüm organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz teknelerimiz ve yatlarımızla, Boğaz Turu, Tekne Turu, Yat Kiralama servislerimizi arayarak programlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Verdiğimiz Tekne Turu organizasyonlarımızın çeşitliliği, her organizasyonun beklentilerini karşılayabilecek yeterliliktedir.

TurTekneleri.com, Boğaz Tutu,Tekne Turu,Yat Turu, Teknede Düğün,Teknede Nişan,Teknede Sünnet,Teknede Şirket Yemeği,Boğaz Turları gibi vermiş olduğumuz tüm hizmet paketlerinde çözüm ortaklarından müşterileri için almış olduğu profesyonel hizmetlerin desteğiyle sunmaktadır.