Tur tekneleri.com bünyesindeki gezi tekneleri, istanbul boğazında boğaz turu ve yat turu hizmeti vermek amacıyla gerekli teknik ve güvenlik donanımına sahiptir.Gezi tekneleri kategorimizde VIP hizmeti üretebilecek yatlar ve klasik Boğaz Turu,Adalar Turu, Dalış Turları,Günübirlik yâda uzun mesafeli mavi yolculuklarınız için kusursuz donanım,güvenlik ve servis kalitesinden yararlanabilirsiniz. Son derece lüks olan yatımızla VIP hizmetlerini, servis ve teknik personelle birlikte kiralayabilirsiniz.

Gezi teknelerimiz ve davet teknelerimizde teknik donanım ve servis kalitesinin yanında, mutlak müşteri memnuniyeti oluşturacak tüm istek ve beklentilerinizi karşılayabilecek alternatif seyahat ve etkinlik paketlerimizden yararlanmak için müşteri temsilcilerimizle mutlaka görüşmenizin faydası olacağı kanaatindeyiz.

Tüm teknelerimizde, yapacağınız Tekne Turu, Boğaz Turu, Teknede Düğün, Teknede Nişan, Şirket Toplantıları, Şirket Yemeği gibi tüm organizasyonlarınızda ve özel yat kiralama servislerimizden alacağınız hizmetler Tur Tekneleri.com güvencesi ve kalitesiyle sunulmaktadır.